Oferta Nunta Digital Passion

       Iti oferim aceleasi servicii de inalta clasa, la un pret aniversar. Alegand pachetul 10 Ani Digital Passion, pentru nunta ta, vei primi filmul evenimentului, rezultat in urma filmarii profesionale, realizate de echipa noastra. Filmul iti va fi inmant pe dvd-uri personlizate, numarul de copii variind in functie de optiunile alese de tine pentru pachetul de productie video.

     Pachetul nostru de baza cuprinde filmarea cu o singura videocamera. Este o varianta pe care o recomandam pentru evenimentele de pana la 150 de persoane.

     Recomandarea noastra este ca evenimentele complexe, ce depasesc 150 de persoane, sa fie filmate de minimum doi operatori. Clientii nostri care isi doresc un eveniment cu o scenografie impecabila, aleg filmarea aditionala cu o macara hidraulica. Acest sistem permite filmarea de la o inaltime considerabila, asigurand astfel imaginile panoramice, dar si acele cadre cu o miscare fluida, pe care le veti regasi in filmele artistice.

     Filmarea poate fi imbogatita de videoproiectia live. Echipa Digital Passion va monta in restaurantul unde are loc petrecerea videoproiectoare profesionale pe care pe durata intregii serii va rula un clip realizat din fotografii sau filmari de arhiva.

     Indiferent de numarul de operatori prezenti la eveniment, echipa noastra va ramane alaturi de voi pana la orele diminetii. Va parasi restaurantul doar dupa o discutie prealabila cu organizatorii, in cadrul careia se asigura ca nu mai sunt alte momente pregatite si ca petrecerea e aproape de final.

     De indata ce filmarea se incheie incepe munca de post procesare. In acest moment puteti sa va implicati, daca doriti, in realizarea filmului final, trimitandu-ne muzica preferata. Muzica este foarte importanta pentru ca ea da ritmul montajului. O melodie ritmata cere un montaj alert, cu taieturi dese si distincte ale imaginilor. Piesele lente impun ca durata fiecarui cadru sa fie mai lunga.

     Dupa ce aflam preferintele muzicale ale clientilor nostri, incepem selectarea cadrelor pentru clipul general al filmului. Acesta contine cele mai importante si sugestive imagini filmate in ziua evenimentului, intinzandu-se pe maximum 15 minute.

     Discurile tale vor incepe cu clipul general, un rezumat de fapt, al intregului eveniment. Dupa acesta, imaginile vor curge in ordinea in care au fost filmate, urmarind cursul firesc. Vom folosi muzica ambientala pentru a recrea sentimentele traite in momentele incarcate de emotie. Nu vor fi insa schimbate cadrele unde avem ambiante importante, unde muzicantii canta sau protagonistii primesc indicatii pretioase sau urari de la invitati.

     De indata ce terminam montajul, iti vom cere cateva fotografii de la eveniment pentru personalizarea discurilor si realizarea copertilor.

     Apoi, filmul va fi inregistrat pe DVDuri, daca ai ales montajul SD sau pe Blu rayuri daca ai ales varianta editarii full HD. Numarul discurilor primite la final variaza in functie de complexitatea pachetului ales.

 

 OFERTA DIGITAL PASSION

PEPE SI RALUCA - VIDEOCLIP GENERAL

PREGATIREA MIRESEI - CRISTINA

 PEPE SI RALUCA - HIGHLIGHTS

mai multe vezi aici